Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az intézmény kapuit, onnan már nincs visszaút..
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Chat

 

 Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sabrina L. Hawkins
.:psychos:.
.:psychos:.
Sabrina L. Hawkins


ϟ ZENE : HEAVY IN YOUR ARMS
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 60
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy   Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 10:37 pm


Elfogadva!

Ó, hát te is megérkeztél?!
Megtiszteltetés, hogy én fogadhatlak el, ugyanis az ikertestvérem rengeteget mesélt rólad. Hiszed, vagy sem, engem is megrázott Cam halála, elvégre, családtagként kezelt, s anno, amikor még Brienna szabad volt, mindig kettesben jöttek be hozzám. Viszont, elárulok egy titkot: - én még most is látom néha. Ott ül a váróteremben, s egyszerűen csak mosolyog. Tudod, Leenie, szerintem nem képzelődünk, habár idebent senki sem hisz nekünk. El sem tudod képzelni, hogy mennyire ki vagyunk szolgáltatva, s remélem, hogy egyelőre nem is fogod ... habár, a mi családjainkban örökletes az őrültség. Mindegy, a lényeg, hogy itt vagy, és nagyon örülünk neked! Fölösleges tovább húznom a szót, hisz tetszett az előtörténeted, mindent rendben találtam benne. Bevallom, amikor Brienna feladta a hirdetést, épp így - vagy nagyon hasonlóan - képzeltem el a karaktert.
Nos, üdv köztünk, rohanhatsz foglalózni, majd játszani! (;
U.I. Engem is látogass meg! nááá
Vissza az elejére Go down
Kathleen Jacobs
.:visitors:.
.:visitors:.
Kathleen Jacobs


ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 1
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 25.

Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy Empty
TémanyitásTárgy: Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy   Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 7:44 pm



Kathleen Melinda Jacobs

"A halál nem a legrosszabb. A legrosszabb a tartós szenvedés, a folytatódó iszonyat"






Basics

۞ NÉV : Kathleen Jacobs
۞ BECENÉV : Leenie, ritkábban Kath
۞ SZÜLETÉSI IDŐ : 1993. március 21.
۞ SZÜLETÉSI HELY : Írország, egy kis faluban, már nem emlékszem a nevére sem...
۞ KOR : 19
۞ CSOPORT : Visitors (még)
۞ PLAY BY : Claire Holt
۞ KÜLSŐ : A külsőm? Csak nézz rám, és mindent láthatsz. Csinos vagyok, és fiatal, még előttem áll az élet. Akár modell is lehetnék. Mondja mindig anyám. Lehet, igaza van. Hisz hosszú szőke egyenes hajam mindig tökélesen áll, és hibátlan arcbőrömnek köszönhetően nincs sok sminkre szükségem ahhoz, hogy jól nézzek ki. Kék szemeim érdeklődve figyelnek a világba, de mintha valamiféle különös csillogást vélnél felfedezni, ha tovább kutakodsz. De ez ne érdekeljen... Inkább nézz végig rajtam és mond el mit látsz? Ruháim mindig a legújabb divatnak felelnek meg, s az ékszerek, melyeket hordok nem túl kihívó, mégis mindenki felfigyel rám. Szeretem a szűk nadrágokat, és a magassarkút, mely kiemeli alakom. Szoknyát is felveszek, ha úgy tartja kedvem. Régebben színes ruhákat is hordtam, de már egy ideje csak a sötétebb darabok fordulnak meg a kezeim között... De ennek is megvan a maga oka...



Perosnality


A személyiségem? Nem is tudom, mit mondhatnék magamról, ami kellő képet mutathat anélkül, hogy megismerhetnéd valódi lényem. Na jó ez így hazugság, hiszen sosem fogsz engem megismerni. Nem hagyom. De az alapokat azért megosztom veled, ha annyira érdekel. Milyennek láthatsz, ha nem ismersz? Nagyképű, és egoista. Sokan Pláza cicának tartanak, egy szőkének, akinek semmi esze sincs, s milyen nagyot tévednek. Igaz szeretek vásárolni, de nem vagyok egy buta szőke. Megvan a magamhoz való eszem, sőt igencsak ravasz vagyok. A céljaimat mindig is elértem, kihasználom az adottságaimat, melyeket szüleimtől, vagy istentől kaptam, kinek hogy tetszik. Kevés barátom van, a legtöbben csak álbarátok, hisz azért lógnak velem, mert népszerű vagyok. Egyetlen lényben bíztam csak meg. És őt Bree-nek hívják. De most nem is ez a lényeg. Valahol mélyen egy érző lény vagyok én is, és néhány dolog igencsak érzékenyen érint, de jól megtanultam színészkedni, így rideg álcám semmit sem mutat. Hamar felkapom a vizet, könnyen ki tudok jönni a sodromból, és előbb vágok más fejéhez olyan dolgokat, amivel megbánthatom, mint átgondolnám, mit akarok mondani.
Bár mostanában szinte hidegen hagy minden. Egyszerűen semmi sem érdekel, és nem akarom, hogy elmúljon az űr, ami lassan elnyel....



My Story


Csak fekszem az ágyamon, és összefolynak a napok, nem tudom, hány óra, nem tudom milyen nap van. Néha már azt sem tudom ki vagyok. Élvezem az önsajnálatot, melybe lassan beleőrülök. De a szüleim nem tudhatják meg. Csak a gyászra fogják, anyu mindig azt mondja, majd elmúlik. Hogy majd idővel nem fog fájni. De nem értem, miért fáj egy olyan személy elvesztése, akit gyűlöltem? Talán mégsem gyűlöltem annyira? Végül is a testvérem volt. Mintha én is meghaltam volna aznap. Nem tudom hogy is történt, nem mondták, de nem akarom tudni. Most nem, de talán majd később minden kiderül... Unottan nézem a plafonról lelógó csillárt, mintha olyan érdekes lenne, pedig egyáltalán semmi különös nincs benne. Már vagy öt éve ott van, mégis kezeimmel a fejem alatt hagyom, hogy lassan elnyomjon az álom.

" Egy mezőn vagyok. Oly könnyednek érzem magam, mintha a föld fölött járnék. A harmatos fű nedvesíti be lábam, és boldognak érzem magam. Boldognak, amilyen sosem voltam. Hisz anyáék mindig egy tökéletes lányt akartak látni, és közben nem vették észre, hogy egy boldogtalan gyereket nevelnek, de nem érdekelt. És most valahogy az életem sem érdekel. Itt akarok maradni, így lassan sétálok a tó felé, majd megtorpanok. Egy alak van tőlem nem messze háttal, de ezer közül felismerem. Felgyorsítom lépteimet, s érzem, hogy légvételem egyre szaporábbá válik. Ez nem lehet. Nem lehet ő itt, hiszen halott. Most mégis, mint valami eszement rohanok az alak felé, és kezemet gyengéden a vállára teszem.
- Cameron... Már azt hittem, meghaltál... Tudtam, hogy csak álom! - Szakad fel torkomból a megkönnyebbülés, de mind hiába. Az alak megfordul, s az arcát elcsúfítja a rothadás szele, és az őt kísérő kukacok és férgek. Velőtrázó sikoly szakad fel tüdőmből, és rohanni kezdek. A napsütötte táj borongóssá vált, és a szél is feltámadt. A szél az arcomba fújja hajam, s nem látok semmit, csak rohanok. Valamibe bele akad a lábam, s nem tudok felállni, megfordulok, s látom, hogy a szörny egyre csak közeledik felém.
- Hagyj, tűnj el innen, kérlek! - Zokogok könyörögve az alaknak, de egyre csak közeledik, s oly közek hajol, hogy érzem a rothadó hús bűzét. A keze közeledik felém, s nem tehetek az ellen semmit, hogy magával ragadjon... "


Verejtékezve riadok fel hirtelen. SMS jött, s a mobilom apró sípoló hangot hallat szüntelen. A könyökömre támaszkodva túrok a hajamba. Zihálok, mint aki tényleg menekült valaki elől. Alig pár másodperc múlva anyám ront be az ajtón.
- Minden rendben, kicsim? - Kérdi aggódva. Érdekes, hogy amióta Cameron meghalt, azóta oda is figyelnek rám, és törődnek velem. Talán emiatt nem golyóztam még be teljesen.
- Igen, csak rosszat álmodtam... De már jól vagyok! - Tekintetem riadt, hangom gyenge, de nem akarok róla beszélni. Állandóan faggat, és apu már alig beszél velem. A múltkor hallottam, amint bolondnak titulált. Beleőrültem Cameron halálába. De nagyon téved.
- Megint az a visszatérő álmod? Hangokat is hallasz? Mondtam, hogy beszélned kellene dr. Ross-szal. Bree-nek is segít! - Kezd bele megint a szokásos szövegbe, és valamiért nagyon ideges leszek. Folyton ezzel jön.
- Hagyj ezzel békén! És hagyj egyedül! Tűnj el a szobámból! Egyedül akarok végre lenni!!! - Emelem fel a hangom kétségbeesetten, majd elkezdem kifelé lökdösni a szobámból, hogy kulcsra zárhassam az ajtót. Nem akarok senkit látni, nem vagyok bolond. Én nem lehetek bolond. Pedig néha hangokat hallok. Cameron hangját. Én nem akarok Dark Havenbe kerülni... Bree-t is régen nem látogattam, hiszen félek, hogy ott tartanak. Nem kerülhetek oda... Én nem... Bár néha lehet, hogy jó lenne.
- Majd holnap felhívom dr. Ross-t! Ne aggódj szivem! - Hallom még apám elhaló hangját, majd eszembe jut a telefon, és az SMS. Megnyitom, majd elolvasás nélkül lépek ki belőle... Halk neszt hallok a szoba sarkából, s rá kell jönnöm, újra itt az este. Az ágy végébe húzódok, de a hang ellen nem tehetek semmit. A nevemet hallom. " Kathleen " Csak egy ember hívott így. De ő halott. Felkelek, és kinyitom az ablakom. Némán mások ki a garázs tetejére, majd leugrom az alacsony építményről. Még nem tudom, hova megyek, de el távol a hangoktól. Reggel pedig meglátogatom Bree-t...
Vissza az elejére Go down
 
Kathleen M. Jacobs ~ I'm going to crazy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brienna Layla Hawkins » schizophrenia is a crazy «

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Briarcliff Manor :: Archívum :: Akik a fórum részeseivé váltak :: Visitors-
Ugrás: