Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az intézmény kapuit, onnan már nincs visszaút..
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Chat

 

 Nikolai V. Yegorov

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sabrina L. Hawkins
.:psychos:.
.:psychos:.
Sabrina L. Hawkins


ϟ ZENE : HEAVY IN YOUR ARMS
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 60
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

Nikolai V. Yegorov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nikolai V. Yegorov   Nikolai V. Yegorov I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 12:26 am


Elfogadva!

Ó, Nik!
Reflexszerűen átsiklom a remek külső leíráson, egészen a jellem közepéig. Nevettem - persze, nem rosszmájúan - a "Nagyi a dílerem." dolgon. Rekviem hangulatot idézett fel bennem, s ez jó, nagyon jó. Nos, nem is tudnám másként közölni, hogy a jellem nagyon tetszett. Egyszerűen, szép volt, és én pont az ehhez hasonló írásokat preferálom.
Térjünk át az előtörténetre, ami részben ismerős volt, hisz tegnap nyitottam kaput Ezra barátodnak. Úgy látszik, szellemként előre tudta, hogy ide leszel bezárva, így hamarabb érkezett, hogy mindent előkészítsen neked. A gumiszobával még nem barátkoztam össze, de nyugi, nincsenek pókok ... a pókokat megeszik a patkányok, meg a gigantikus csótányok, amik ide-oda szaladgálnak, egész nap. Viszont, van egy jó hírem: - van itt gyógyszer, ó, még mennyi. Igazi kincses barlang ez a hely, s az őrök annyira ostobák, hogy pár szúrós nézéssel megúszod, s be tudsz lopózni a gyógyszertárba. Sok sikert! Addig is, foglald le a szűkséges dolgokat, keress játszótársat, s némi gyógyszert, aztán jó étvágyat hozzájuk! U.I. Sabrie-nak se felejts el adni belőlük! :333.




Vissza az elejére Go down
Nikolai V. Yegorov
.:addicts:.
.:addicts:.
Nikolai V. Yegorov


ϟ ZENE : nirvana - come as you are
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 7
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 30.

Nikolai V. Yegorov Empty
TémanyitásTárgy: Nikolai V. Yegorov   Nikolai V. Yegorov I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 10:36 am



Nikolai Vladislav Yegorov

Félek, olyan leszek számodra, mint a levegő: nélküle nem lehet élni, de senki sem törődik vele.






Basics

۞ NÉV : Nikolai Vladislav Yegorov
۞ BECENÉV : Nik
۞ SZÜLETÉSI IDŐ : 1992. május 3.
۞ SZÜLETÉSI HELY : Szentpétervár
۞ KOR : 20
۞ CSOPORT : Addicts
۞ PLAY BY : Lucho Zabrana
۞ KÜLSŐ : Kényes téma. Erre mindig is kényes voltam, nem tudom miért. Félre ne értsétek, nem akartam sose hercegnő, vagy miniszoknyás travi lenni. Nem, de azért.. szakadt csöves sem. Na de mit képzelsz el, ha meghallod valakiről, hogy orosz? Szögletes arc, robosztus, esetleg nagydarab test, sötét, meleg ruhák, alkoholszag, piásüveg. Utóbbi talán nem, de körülbelül ez a kép nem? No akkor söpörjétek félre, mert én ennek teljes ellentéte vagyok. Bár gondolom ebbe az amerikai apám vére játszik közben, de bővebben; a magasságom oké, elég nagy vagyok, hogy elérjem a nagyi lekvárját a polc tetején. Alkatra az izom elmaradt, eltűnt, nekem olyanom nincs, vagy csak rettentően jól álcázom. Vékonynak mondanak, csontváznak, ropinak. Nem, nem látom háromszáz kilósnak magamat a tükörben, hanem éppen jónak. Engem nem zavar, számolgathatod a bordáimat fél méterről, sok sikert. Bőröm színe fehér, kissé sápatag, mivel nem vagyok a napozás híve, sem a szoláriumozásé. Minek, felesleges, nincs rá pénzem.
A ruháim? Sötétek, feketék, nem szeretem a színeket magamon. Nem kell, mivel én egy szürke kisegér vagyok, a gondjaimmal. Semmi több. Mire vagy még kíváncsi? Az arcomra? Semmi különös, átlagos, nem nőies, de nem is férfiasan szögletes, és szőrös. Kisfiús, igen, inkább egy fiúcska bámul rád, hatalmas szemeivel, melyben sok minden lapul, túl sok minden..



Perosnality


Még kényesebb téma. Libikóka jellemem van, vagyis.. egyszer fent, egyszer lent. Egy ideje csak odalent, a padlón leledzem. Hogy miért, az is kiderül, mint minden egyszer. Eleinte egy voltam a sok, unott, nagyreményű, de mégsem olyan népszerű tinédzserekből. Nem voltak olyan durva dolgaim, nincs priuszom, és nem öltem sose embert. Mint a legfiatalabb gyerek, próbáltam az idősebbtől példát venni, de nem sikerült. Nem ment, hogy menő csávónak adjam magam. Én gyenge vagyok, vannak dolgok, amiktől félek, például a pókok, és a kis, szűk helyek. Így biztosan jól fogom viselni a gumiszobát, márpedig megértem rá. Ott fogok pusztulni.. Félelmeimen túllépve csendes vagyok, keveset beszélek a baleset óta, van, hogy napokig semmit sem, utána pedig csak alig. Nem érzem szükségét ennek, viszont ha gyedül vagyok.. akkor többnyire ott van velem Ő is, néha könyörgöm neki, hogy menjen el, néha pedig, hogy maradjon. Félek tőle is, nem akarom elhinni, hogy szellem, és nem csak a képzeletem szülötte. Márpedig annak több az esélye, feltéve h azt nézzük, miket nem termelek magamba azóta, amióta.. megtörtént. Nem, én nem nyúlok drogokhoz, csak füveztem, egyszer, azt is muszájból. Tiszta vagyok a droglistás lapon, de ami engem illet.. gyógyszerek. Minden mennyiségben. Altató, fájdalomcsillapító, nagyi szívgyógyszere. Említettem, hogy vele élek? Ő a dílerem, szenilis, és készséggel megkap minden gyógyszert, mivel ki állítaná róla, hogy függő. Ellenben rólam nem, nem tudják, de eléggé ki szoktam ütni magam, hátha eltűnik, hátha elmúlik az őrület a fejemben. Nem alszom ha nem kapom be az altatót, olyankor képes vagyok napokig éber lenni, míg nem elájulok a fáradságtól. Gyógyszerek. Egy diliházban csak a Kánaánt élvezem, hisz a bogyók a barátaink, nemde? Kérdés, egy halott barát társaságára létezik-e gyógyír?



My Story


Szentpéterváron láttam meg a világot, egy igencsak kellemesnek mondható napon. Igaz, Oroszországban mi számít kellemesnek. De akkor az volt, nem tombolt a hideg tél, tavasz volt, kellemes tavasz. A testvérem 3 évvel idősebb, apa büszkesége a mai napig, és anya kedvence. Nem, ez nem olyan dolog, ami csak burkoltan az én véleményem, ez tény, amit az arcomba toltak, mindig, minden családi összejövetelnél ő volt a téma, én pedig csak egy apró lábjegyzet. Innen adódik, hogy sosem lettem az, sosem vettem át a testvér szerepét, hiába voltam a kisebb, az, akinek kicsivel több törődés, és szeretet járt volna. Nem sikerültem olyannak, mint akinek terveztek, nem voltunk egy extra gazdag család, de volt egy kisebb cége apámnak, amolyan családi vállalkozás, mely a testvérem öröksége volt a kezdetektől. Az Ő árnyékában nevelkedtem, az lettem, aki, egy selejt, ha élhetek a szavaival. Selejt. Belém égett ez a szó. Felfogtam, hittem neki, és elfogadtam. Nem voltam sosem egy erős jellem, gyenge vagyok, és ezt Ő is tudja. Nem nehéz kitalálni, hogy az Ő szemében én egy lelki-céltábla voltam, egy boksz-zsák, akit nem kímélt. Szüleink erre mit sem szóltak, azt mondták, ennyi kell nekem, így majd megedződöm. Tévedtek. Összetörtem és megszöktem, elhagytam Oroszországot, és a nagyihoz költöztem. Ő más volt, mint ők, amerikai, ízig-vérig, a pitesütögető nagymama. Ő szeretett, nem ítélt sem külsőről, sem jellemből, sehogy sem. Neki az unoka voltam, akit halála kell etetni, és óvni a széltől is. Azt hittem akkor, hogy ezzel minden rendbe jött. Kinézetre csiszoltam magamon a tetoválásokkal, leküzdöttem ezzel a tű-fóbiám, és talán, kicsivel elfogadhatóbbá váltam családom számára, de erről nem tudok, nem tudtam akkor sem, mivel amikor kiléptem az ajtón, ők már nem tekintettek rám a fiúkként. Kitették a szűröm, örökre.
Elég nagy fájdalom volt, amikor megtudtam, hiszen azért, én szerettem őket, de ők engem nem. Ekkor nyúltam először ahhoz, amivel a mai napig küzdök, ami végigkíséri az életem. A gyógyszerek. Nagyi már akkor is – 18 éves koromban volt ez – beteg volt, eléggé, és fájdalmai voltak, de sosem említette ezt, úgy tett mintha semmi nem történne épp. Én viszont megtaláltam a gyógyszereit, miért ne alapon tömtem magamba őket. Egyfajta drog, de sosem ismertem el, hogy csinálom, sosem nyúltam LSD-hez, heroinhoz, vagy bármihez. Ez, ebben az időben még ritkább volt, egyszeri alkalmak. Gimis voltam, kíváncsi mindenre, és mindenkire. Volt egy banda, A Banda amibe mindenki benne akart lenni, még én is. Nem sikerült, elbuktam, mert nem ment a menő, mindent és mindenkit lenéző szerep. Nem ment, mégis, ott volt nekem egy barát, egy olyan, akire úgy érzem, számíthattam. Ő sokat jelentett nekem, örültem, hogy volt nekem, és azt kívánom, bárcsak most is velem lehetne. Hús-vér valójában, nem pedig.. Ezra mellett sikerült jónak éreznem magam, nem kellett azzal törődnöm, mekkora selejt lehetek, ő cibált el az idióta gimis bulikba, és a többi helyre. Akkoriban néha nyűgnek éreztem, unalmasnak, de most, visszagondolva bárcsak megint ott lehetnék, megint mehetnék vele egy buliba. De már nem, az utolsó, nagy buli félresikerült. Mindig is tudtam, hogy drogokhoz nyúlt, nyílt titok volt, ismertem, és sosem szóltam bele mit tesz. Nem az én életem volt, nem volt merszem, sem erőm. Ráhagytam, ahogy minden mást is, hibásan. Ha akkor kezembe veszem a dolgokat.. akkor még.. akkor nem lett volna az, ami.
Azon az éjszakán egy buliban voltunk ismét, ittam, de szinte józan voltam, mindenre emlékeztem. Nem volt jogsim, se autóm, vezetni tudtam, de nem olyan ügyesen, mint valami autóversenyző. Ezra erősködött, hogy a friss jogsijával hazavisz minket, senkinek nem kell gyalogolnia. Belementem, nem voltam teljesen észnél, nem tudtam reálisan gondolkodni. Mellette ültem, mindent láttam, mindent hallottam, és kiáltottam, amikor jött a vész. Elkerülhetetlen volt a baleset, nem lehetett korrigálni, megtörtént. Amikor magamhoz tértem a kórházban, első szavaimmal élve kerestem őt. Mindenki hallgatott, mindenki csendben volt, és arra intett, pihenjek. Nem akartam, látni akartam, beszélni vele, bármi. De nem így sikerült. Nagy nehezen közölték, hogy meghalt, nem élte túl, ő volt az egyetlen aki.. aki így végezte. Az addigi, sikeresnek érzett életem újra megtört, nem akartam én sem élni, egy durva hullámként lettem függő, gyógyszerfüggő, és depresszív valami. Igen, ezzel pontot is tehetnék az ügy végére, de nem, van egy fejezet ami miatt idekerültem. Ezra. Egy ideig nem akartam elhinni, a nyugtatók, és altatók tömkelegének mellékhatásaként fogtam fel, egy hallucinációnak. De nem az volt, megjelent, eltűnt, de lényegében végig mellettem volt. Beszélt hozzám, szólongatott, ha én nem is voltam hajlandó válaszolni rá. Kétségbeesetten próbáltam kitalálni mi ez, eltüntetni, mivel rettegtem tőle, és féltem, hogy valaki rájön. Rájött.. nagyi rájött és megijedt. Ösztönösen hazudtam neki, hogy csak nem vagyok jól, álmodom, de nem hitte. Látszott rajtam minden. Csontváz voltam, remegtem a nap minden szakában, és magamban beszéltem. Vagyis hozzá, de ők nem látták. Csak én, csak én láthattam őt, és senki nem hitt nekem. Senki, így bedugtak egy csinos gumiszobába. Elfelejtettek, és soha nem emlegettek. Nem keresnek már, nem keres senki. Csak én vagyok, a bogyóim, és Ezra. Minden családnak megvan a maga bolondja, így, én, a szégyenfolt, a selejt, büszkén hordhatom a címet.. míg bírom.
Vissza az elejére Go down
 
Nikolai V. Yegorov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Briarcliff Manor :: Archívum :: Akik a fórum részeseivé váltak :: Addicts-
Ugrás: