Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az intézmény kapuit, onnan már nincs visszaút..
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Chat

 

 •• Wanted

Go down 
+9
Holland White
David Sanders
Alison Ross
Cassandra Sawyer
Dr. Floyd Schneider
Lysander Collins
Brienna L. Hawkins
Sabrina L. Hawkins
Michelle S. Chevalier
13 posters
SzerzőÜzenet
Lysander Collins
.:schizo:.
.:schizo:.
Lysander Collins


ϟ ZENE : Florence + The Machine - Never Let Me Go
ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 93
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 27.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 12:14 pm

•• Wanted      Tumblr_lnk6b19Wtj1qj5rcho1_500
Delilah _______

Név: Delilah____ - családnév tetszőleges
Kor: Velem egyidős... tehát 18.
Csoport: szellem/ghost
Play by: Tamsin Egerton
Személyisége: Öhm ez rád bízva
Ki ő nekem: Nem tudom mióta kezdtem el képzelődni és azt látni ahogy ő megjelenik, beszél hozzám majd eltűnik. Talán... alig pár napja? Senkinek sem beszéltem róla, hogy én annak a halott lánynak a szellemét látom aki egykor öngyilkos lett azért, mert úgy hitte az élete semmit sem ér. Félek attól, hogy értem jött... de most komolyan! Az osztályomba járt, mindig kedvesen mosolygott és gondtalannak tűnt. Mindenki irigyelte a boldogságát, a folytonos örömét, hogy semmi sem veszi el a kedvét az élettől.
De valami mégis öngyilkosságra késztette őt. Hogy mi azt én sem tudom. Ha mondta volna akkor azt elfelejtettem annyira megvoltam rémülve az első néhány 'találkozásnál'.
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:03 am

Dr. Floyd Schneider írta:

Sophie Sayer

Név: nem ragaszkodom hozzá Smile
Kor: valahol a harmincas évei eleje, közepe
Csoport: igazából bármelyik, de talán a legjobb az őrült lehetne, vagy esetleg egy szadista nővér.
Play by: Kate Beckinsale ~ vagy ő, vagy senki.
Mit is kell tudni róla?
Ehhez sincsen különösebb kikötésem, esetleg egy-kettő. Az egyik, hogy így vagy úgy, de mindenképpen álljon mögötte egy férjgyilkosság, valamint egy gyerek gyilkosság (sajátja, ha lehet), hogy arról tudunk-e? Azt hiszem itt nem lényeg. A másik pedig, hogy utálja a búrámat, és leghőbb vágya, hogy eltegyen láb alól, több-kevesebb sikerrel. Amúgy pedig egy rendkívül okos és határozott nő, emellett pedig rendkívül szenvedélyes. Összességében egy meglehetősen határozott kis csaj, aki nem veti meg sem a fegyverhasználatot, sem a közeli test-test elleni harcot.

Nos... Tekintve, hogy az előző user eltűnt, mint szürke szamár a ködben jelzem, hogy a karakter újra megalkotható. Razz
Valaki legyen olyan rendes, és szánjon meg. *-*
Üdv.: Sexy Doki Cool
Ui.: Változtatni lehet, megbeszélés alapján.
Vissza az elejére Go down
Natalia Russo
.:insanes:.
.:insanes:.
Natalia Russo


ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 4
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Sep. 11.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 12:49 am



Loreen Laurentis

Ghost/8-9éves/Pb: Mackanzie Foy (vagy Bailee Madison)
A Loreen-hez ragaszkodom, de a Laurentis változhat.


Loreen a mostohaapám lánya, akit igazi húgomként szerettem, védelmeztem, ápoltam. Az apja nagyon csúnyán bánt vele, ezért ragaszkodott inkább hozzám, mint hozzá. Sajnos a baleset során, amit én okoztam, elvesztettem őt, de a mai napig szellem formájába visszatér és vigasztal, hogy nem az én hibámból következett be az ő halála. Csakis az ő jelenléte hoz egy kis megnyugvást silány életembe... Hiszek a földön túli életben... épp ezért, elhiszem, hogy varázslatos helyen van és jól érzi magát, mit ahogy ő állítja. A többit rád bízom!

Olyan emberre lenne szükségem, aki aktív tagja lenne az iskolának!
Nagyon fontos nekem Loreen! Ha megalkotnád küldj egy PM-et!:$
Nagyon szépen köszönöm!♥









Alex Blackbloom


Ő volt az én egyetlen támaszom az utóbbi időkben, de a problémáimmal tönkre tettem őt is! Nem figyeltem rá eléggé, ő is hülyeségeket csinált és állandóan bajba keveredett akárcsak én! A baleset előtt elválaszthatatlanok voltunk, szinte testvérek. Elmeállapotomból kifolyólag nem hiszem, hogy megismerném újra, pedig egy szobába zárnak minket össze. stbstb... (többit képzeld oda!)

Psyho/17éves/Pb:Lucy Hale


NEM HISZEM EL, HOGY 2 TELJES ÓRÁT KELLETT VÁRNOM!! ÉS MEGÉRKEZETT!! Köszönöm!!♥♥
Vissza az elejére Go down
Avery McAllister
.:schizo:.
.:schizo:.
Avery McAllister


ϟ ÉLETKOR : 28
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 12
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 21.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 11:10 am


Drake ____

Név Igazából megfűzhető vagyok bármire, most ez a név csak úgy kipattant a fejemből, leginkább a megalkotóra bízom a döntést
Kor 20-21-22
Csoport Függő, vagy pszichopata, legalábbis én ennek tudom elképzelni, a leírás alapján majd eldöntöd, hogy te hova szánnád
Kapcsolat a karakterrel Vagyis, hogy mi köze is van neki Averyhez? Hát, hozzá nem sok… de Benedict személyiségéhez annál inkább. Az én fejemben valahogy úgy fogant meg ez az egész, hogy ugye… egy ilyen korú fiúnak nem valami nagy pálya egy ilyen hely (nem mintha amúgy a többieknek az lenne, de… na kifejtem bővebben), elvégre bezártság, a hölgyek elég nagy százaléka iszonyatosan stikkes, így aztán arra is csekély az esély, hogy egy kellemesebb görbe estét folytasson le. Persze, biztos akadt már egy-két lány, akit megkörnyékezett… és sanszosan Avery is ezt a kategóriát bővítette, csak sikeresen pont kifogta, mikor épp Benedict személyiségén volt az irányítás sora. Igen, a Benedict egy fiú név, vagyis mikor Drake próbálkozott volna valami macsós, behálózó szöveggel, nos… nem jött össze, sőt, még le is melegezték. Mázli vagy sem, a srác nem vette a szívére, és elég mókás jelenségnek tartja Benedictet, a „női testbe zárt férfit”, megeshet, hogy úgy gondolja: egy kis színt visz az életébe.
Play by Gaspard Menier – nem, nagyon nem szeretném leváltani, iszonyatosan nem
Körbe lenne imádva az, aki esetlegesen hozná… amúgy a személyiséget meg mindent a megalkotóra hagyok, csak mókás lenne, ha Benedictnek lenne egy haverja, aki pasi és… jót szívózik vele. Tehát… meg lehet támadni érte PM-ben! *-*


Jött és ment! *-*
Vissza az elejére Go down
John Englaid
.:bulimics:.
.:bulimics:.
John Englaid


ϟ ZENE : holy water in his hands. but why? i'm not the devil!
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 9
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 30.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:50 am

-


A hozzászólást John Englaid összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 14, 2012 5:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Claire E. Bellefleur
.:visitors:.
.:visitors:.
Claire E. Bellefleur


ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 18
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 29.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 11:26 am

Figyelem! Figyelem!

Keresem...

•• Wanted      Tumblr_lspcq0BSOW1r3c0bao1_500

Nathan -t

Név: Nathan ______ - családnevet a megalkotóra bízom. Ha esetleg kell pár tipp: Bennett, Bailey, Griffiths... ezek szerintem jól hangzanak a Nathan mellett.
Kor: 17-18-19
Nem: hát ezzel a képpel és névvel valószínűleg hapsi.
Csoport: függő >>> piromániás
Avatár: Andrew Garfield
Info/Kapcsolat a karakterrel:
Nathan piromániásként kerül az intézetbe ahol találkozik Claire-rel s egy különös kusza kapcsolat bontakozik ki kettejük között. Nathan használhatná a lányt kapaszkodónak a külvilág felé, vagy egy téglaként is tekinthet rá akivel dolgokat csempészhet be magának. Claire, a kíváncsi természetéből adódóan belemegy a játékba mert izgatja a fiú. Támaszkodhatnak egymásra, kihasználhatják egymást, vagy csak szimplán összehaverkodhatnak (bár az elég uncsi lenne...). Biztosan érdekes sztori lenne belőle!

Aki kedvet érez hozzá, ne habozzon! PM. PM. PM. Wink
Vissza az elejére Go down
Holland White
.:insanes:.
.:insanes:.
Holland White


ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 28
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 18.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 10:20 pm


A PASI


Név: Daniel Ashmore
Kor: 18
Nem: Férfi
Csoport: Függő
Rövid ismertető: Alkoholista akit részegen elütött egy férfit majd mivel azthitte egy földet leigázó földönkívüli meg is verte. Aztán szülei idegsokkos állapotban bezárták ide. Alapjában véve visszahúzódó típus és csak az ital hozza ki belőle az "állatot". Mióta itt van figyeli Hollandot akiért teljesen odavan, de megszólítani még nem merte.
Play by: Hayden Christensen vagy Shawn Ashmore. ( Ha találsz jobb PB-t alkuképes vagyok.Smile )
Vissza az elejére Go down
David Sanders
.:insanes:.
.:insanes:.
David Sanders


ϟ ZENE : this.
and this.
ϟ ÉLETKOR : 28
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 8
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 28.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 3:03 am


claire _________ - MEGÉRKEZETT!

•• Wanted      Emma_Watson_Icon_12_by_MarySeverus •• Wanted      Photo_85000880_7


Emma Watson/Candice Accola;; 17;; visitors


Claire... Elhordtál minden szörnyetegnek, feljelentettél, miattad kötöttem itt ki. Aztán hónapokra eltűntél az életemből, és őszintén bevallom, hogy ennek bitangul örültem. Aztán amikor már majdnem elfelejtettelek, és az az éjszakai sikolyodon kívül semmire sem emlékeztem belőled, megjelentél itt a Dark Havenben, és felkerestél. Nem tudom, mit akarsz tőlem, nem tudom, mit szeretnél ezzel, de jobb ha tudod, már nem vagyok önmagam. Az, amit akkor tettem veled, enyhe kis semmiség ahhoz képest, mit tehetnék veled most... Szerintem jobb lenne, ha a saját érdekedben is elkerülnél. Messzire. Kilométerekre.

Egyéb infó: Claire az a lány, akire nem akartam emlékezni. Nem mondm, hogy rossz volt vele, elvégre is az az éjszaka csak egyszeri alkalom volt, de ő minden áron tönkre akar tenni. Hát nem értheti meg, hogy számomra már nincs visszaút? Persze neki megrögzött célja engem visszarángatni a jó útra... Ha, ha, ha. Hát, minden esetre sok sikert.

Please *-* Szeretném, ha valaki elvállalná. :3 Ha érdekel, dobj meg egy PÜ-vel, hogy elvállalnád! Smile

Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 11:07 am


Amanda Howard


Név; Amanda Howard (alkuképes)
Play by; Hannah Murray (csak és kizárólag ő)
Kor; 16
Csoport; Skizofrén
Történet; Mandy a szobatársam. Nagyon kedves, kíváncsi természetű, vidám személyiséggel rendelkezik. Állandóan izeg-mozog és immár ez a 3. éve itt az intézetbe. Az ember első látásra csodálkozva pillant rá, hogy hogyan került ide. De ha jobban megnézed őt a karjai, a combjai tele vannak hegekkel. Mikor rákérdeztem azt felelte, hogy Jessica volt. Fogalmam sem volt arról, hogy kicsoda ő, de nem kérdeztem tovább. És a következőt szeretném kijátszani.. Az egyik este hatalmas fájdalomra ébredtem fel, egy lopott szikével, amit még a kertben talált megszúrt. Kiabáltam segítségért, de nem jött senki. Könyörögtem Mandy-nek, hogy hagyja abba, de ő csak annyit felelt: Az én nevem Jessica, nem Mandy..
Végül jöttek, s elzárták őt pár napra. Hogy ezek után mi lesz vele? Csakis rajtad múlik.
pm-ben üzenj, ha érdekel!

megérkezett. *____*
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 8:32 am

•• Wanted      Tumblr_lmuw4jHi5R1qd0rdxo1_500
Rebecca Addistall :: a vezetéknévhez nem ragaszkodok.


Kor: húszas éveinek végén
Csoport: orvos/ látogató
Play by: Olivia Wilde ( ha van jobb ötlet sötét hajú lányra, alkuképes vagyok. )
Tudnivaló róla: ő neki köszönhetem, hogy a Dark Haven High- ba kerültem. mivel apámmal a lakókocsival vándoroltunk, sosem volt állandó lakhelyünk. de a legutolsó "lakhelyünkön" viszonylag hosszabb időt töltöttünk el. ezért a helyi kórházba összeismerkedtem az egyik orvossal, Rebecca- val. egy napon meglátogatott a lakókocsinál, és akkor döntött úgy, hogy ledöf egy injekcióval és elszállíttat Dark Haven- be.
Ha orvos: miután bezártak az intézményben lelkiismeret- furdalása lett, ezért mint orvos átjelentkezett. így mindig rajtam tarthatta a szemét. talán apámnak tett szívességet, talán nem. ki tudja. de az biztos, hogy egy idő után már nem csak a bűnbánatáról volt szó. egy ott lévő beteg vagy egy orvos, netalán egy ápoló miatt egyre lelkesebben dolgozott. és persze mindig figyelt engem.
Ha látogató: miután bezártak az intézményben lelkiismeret- furdalása lett, ezért elhatározta, hogy lelkesen fog látogatni engem. rendszeresen megfordult nálam. próbált jobban megismerni, és elfogadtatni velem a helyzetemet. egy idő után azonban egyre sűrűbbek lettek a látogatásai. egy ott lévő beteg vagy egy orvos, netalán egy ápoló miatt? nem kötötte az orromra. mindenesetre gyakran jött, hogy unalmasabbnál unalmasabb dolgokról fecsegjen nekem.
Személyiség: az alkotóra bízom. hogy heteroszexuális, biszexuális vagy leszbikus lesz- e, nekem az is teljesen mindegy.
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 4:59 am

•• Wanted      Wttr_doug+and+mallory
Tyler Ross

Kor: ötven éves
Csoport: szülő
Play by: James Gandolfini ( szintén nincs alku. )
Tudnivaló róla: az apám. alkoholista, és durván pedofil. sosem voltunk jóban, nem szerettem, és ő sem engem. állítólag túlságosan hasonlítottam anyámra, aki meghalt még a születésemkor. ezért gyakran vert, és rendszeresen zaklatott, mármint szexuálisan. oskar ismerte apámat, és szerette volna, ha elhagyom. de nem voltam rá képes, hiszen mégis csak az apám volt. mióta bekerültem a dark haven high-ba folyamatosan látogat- hetente- és továbbra is zaklat.
Személyiség: egy idegbeteg férfi, aki nem való apának. pedofil. alkoholista. veszélyes a társadalomra és rám is. magának való. perverz. megferdült elme.


A hozzászólást Alison Ross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 30, 2012 10:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sawyer
.:insanes:.
.:insanes:.
Cassandra Sawyer


ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 6
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 11:15 am

DR. RENE SOLOMON
  • foglalkozás: pszichiáter
  • csoport: doktor
  • kora: huszonnyolctól harminckettőig szabadon válaszható.
  • kapcsolat: a szülei megölése és házuk felgyújtása után ő foglalkozott a lánnyal, szakértői véleménye alapján ítélték cassandrát beszámíthatatlannak. akad azonban egy csepp bökkenő: nyilván nem tenne jót az elismert doktor úr karrierjének, ha kiderülne, maga sem teljesen százas. házas volta ellenére ugyanis viszonyba kezdett a kis betegével. (talán nem is csak az egyikkel...) ő nevezte el maisie-nek a lány "nyugisabb" személyiségét. kár, hogy maisie mélységesen beleszeretett pártfogójába, míg cassandrának minden eszköze megvolt, hogy eltegye láb alól a feleslegesnek ítélt asszonykát. így lett egy röpke szökés után mr. solomon özvegy. további részletek jelenlegi kapcsolatukról, és az okról, amiért a fiatal hölgy még nincs börtönben pm-ben.
  • személyiség: az imént leírtak fényében igény szerint alakítható.
  • PB: adam levine. (de egyezkedhetünk...Wink )



Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 6:31 am


Sophie Sayer

Név: nem ragaszkodom hozzá Smile
Kor: valahol a harmincas évei eleje, közepe
Csoport: igazából bármelyik, de talán a legjobb az őrült lehetne, vagy esetleg egy szadista nővér.
Play by: Kate Beckinsale ~ vagy ő, vagy senki.
Mit is kell tudni róla?
Ehhez sincsen különösebb kikötésem, esetleg egy-kettő. Az egyik, hogy így vagy úgy, de mindenképpen álljon mögötte egy férjgyilkosság, valamint egy gyerek gyilkosság (sajátja, ha lehet), hogy arról tudunk-e? Azt hiszem itt nem lényeg. A másik pedig, hogy utálja a búrámat, és leghőbb vágya, hogy eltegyen láb alól, több-kevesebb sikerrel. Amúgy pedig egy rendkívül okos és határozott nő, emellett pedig rendkívül szenvedélyes. Összességében egy meglehetősen határozott kis csaj, aki nem veti meg sem a fegyverhasználatot, sem a közeli test-test elleni harcot.

Valaki szánjon meg. Very Happy

Jelentem. Megszántak. *-*


A hozzászólást Dr. Floyd Schneider összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 03, 2012 8:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 10:35 am


Braden Harmon


Tudod, te vagy a bátyám, vagy talán egy kicsit több ennél? Mind ketten tudjuk, hogy ez tilos, sőt tiltott, dolog, de ha már úgyis őrültek vagyunk mit számít ez? Ha már bezártak minket ide, ennyi örömünk sem lehet?
Senkivel sem beszélsz, csak velem, utálod, ha máshoz szólok. Azért ölted meg őt is igaz? Azt a fiút aki megcsókolt, nem tűrted el, hogy más is hozzám érjen, ne csak a tiéd legyek. Hirtelen haragú vagy, előbb a kezed, aztán a szád jár. Velem is így vagy, emlékszel, egyszer felpofoztál mikor üvöltöttem veled és szidtalak. Fel szakadt az ajkam, de te azt mondtad a csókoddal meggyógyítod, és én hittem neked. Egyszer ellenkeztem veled, többé már nem merek, elfogadtam, hogy szeretnem kell téged, és jobb ez így nekem is. Lassan már én is elhiszem. De akkor te se nézz másra, ha én nem nézhetek, hallod? Ne figyeld olyan tekintettel mint engem, mert akkor én is megteszem, elhagylak, akár csak apánk.

Tudod, hogy fáj mikor megérintesz, de téged nem érdekel.

pb: Evan Peters {nincs alku}


A hozzászólást Shannon Harmon összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 01, 2012 5:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lysander Collins
.:schizo:.
.:schizo:.
Lysander Collins


ϟ ZENE : Florence + The Machine - Never Let Me Go
ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 93
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 27.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 3:36 am

•• Wanted      Tumblr_lyldbhnwsH1qbp7ebo1_500

Név:
Rose____ - családnév tetszőleges
Kor: Ne legyen több 18-nál
Csoport: Mindenképpen örült
Play by: Lily Collins
Személyisége: Amilyennek megalkotod őt.
Ki ő nekem: Rose az a lány, akit a csendesebbik felem szeret - a másik gyűlöli és jobb szereti őt elkerülni - sőt talán már lehet azt is mondani, hogy rajong érte. A lány folyton nevet és csak beszélne, de néha nincs kivel a dokikat meg egyszerűen gyűlöli, egytől egyig. Az ő szemében nincs jó vagy rossz, az összes gonosz. Pont ezért fél az összestől és nagyon örül ha van mellette valaki, akinek semmi köze sincs a betegek ápolásához. A többi szerintem lehet a megalkotó dolga.


Megjött *-*


A hozzászólást Lysander Collins összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 25, 2012 12:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Brienna L. Hawkins
.:schizo:.
.:schizo:.
Brienna L. Hawkins


ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 10
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 1:08 pm

keresem az orvosom , Mr. Rosst.

Mit tudd maga Darren Rossról?
Egy éve ismerem. Mikor bekerültem ebbe a szennyházba, őt jelölték ki mellém állandó orvosként, pszichológusként. Nem egy, örökké ott maradó karmolás nyom van a mellkasán. Talán egyszer meséltek, hogy mikor a lázadás volt, a húgát itt tartották. Megkínozták, megölték. Huszonhét éves lehet, de nem emlékszem pontosan. Minden héten meglátogat. Hogy miért? Mert halálosan szerelmes belém. És talán és is az vagyok - mármint valamelyik énem. Néha csak tippelek melyik.
Azt mondta meggyógyít. Hogy kijuttat innen; én pedig hiszek neki.
PB: Channing Tatum.


a mindennapos látogatóm

Mit tudd maga Kathleen Jacobsról?
Hiányzol, Leenie. Mi van veled? Egykor legjobb barátnők voltunk. Mindent megosztottunk egymással, már kicsi korunk óta. Milyen volt a végzős bál? - mire én sose jutottam el. Azt mondják látogatsz. Rendszeresen. De értem jössz, vagy valami más áll a háttérbe? Néha azt hiszem csak a doki szexi testét fixírozod, és nem is az állapotom érdekel; de mindig elhitettem magammal, hogy csupán képzelődök.
Azt suttogják, te is megőrülsz. Miért, drága? Miért nem előzöd meg a bajt? Ne hidd, hogy itt jó lenne neked - a manikűröd gyorsan tönkremenne.
PB: Claire Holt.

MEGÉRKEZETT




[/center]
és a halott barátom

Mit tudd maga Cameron Jacobsról?
Igen, jól látod. Ők ketten testvérek - pontosabban ikrek. Hogy miért nem a szőkeség került a helyemre, mikor neki nagyobb lelki bajt kellett volna okoznia egy ilyen tragédia? Mert gyűlölték egymást. Nem csak szavakkal, sértésekkel, nem. Szívből. Olyan elszántan, és szenvedélyesen mint ahogy én szerettem őt. Még is elment, én pedig egyedül maradt, és a magány felemésztett.
Hangokat hallok. Az ő hangját. Néha megjelenik
PB: Paul Weasley.



Lécciiii, lécciii, nagy szükségem van rájuk *-* A PB-hez ragaszkodom, főleg Mr. Rossnál. Több infót pm-be adok ^^


A hozzászólást Brienna L. Hawkins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 18, 2012 10:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sabrina L. Hawkins
.:psychos:.
.:psychos:.
Sabrina L. Hawkins


ϟ ZENE : HEAVY IN YOUR ARMS
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 60
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 12:20 pm





Arnold . . .


Név: Arnold Wiggins (?) - Az Arnold-hoz sem ragaszkodom, de, ha nem gond, akkor jó lenne, ha maradna ..., viszont, a vezetéknévben alkuképes vagyok.
Kor: Tizennyolc (?) - Szerintem annyinak néz ki, de lehet idősebb is, ez nem zavar.
Csoport: Őrültek / Skizofrének - A "Skizo" csoportot részesítem előnyben, de megbeszélhetjük.
Csoport: Luke Pasqualino ( ..., vagy ő, vagy senki!) - 0,0000000001 % esély sincs az alkura.
Infó: Arnold ( ..., így emlegetem azért) Kiskorában Tourette-szindrómában szenvedett, de mind a szülei, mind az orvosok reménykedtek abban, hogy majd kinövi - habár, ez a betegség elvileg gyógyíthatatlan. Később minden rosszra fordult. A fiú káros szenvedélyek iránt kezdett érdeklődni, s a skizofrénia tünetei is megjelentek nála. Megfelelő alany ..., épp ezért, a nem túl gazdag szülei szinte ingyen tudták elhelyezni Arnie-t a Dark Haven High-ban. Egyszer ugyanabba az alagsori cellába zártak minket. - Ezt szeretném kijátszani, és a továbbiakban rengeteg tervem van vele, tehát, remélem, hogy valaki megalkotja ..., remek játékokat ígérhetek! További információkért PM-ben, vagy nagy chat-ben állok rendelkezésedre!

// © Corinne Flanagan.


A hozzászólást Sabrina L. Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 26, 2012 10:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 11:42 am


Brian Rochester


Név; Brian Rochester (nem ragaszkodom hozzá, de angol név legyen mindenképp)
Play by; Ian Somerhalder (őt képzelem el, de "talán" alkuképes vagyok)
Kor; 23-24
Csoport; Függő (tiltott szerek iránt)
Történet; Rossz híre jár a szanatóriumba, az ujoncak életét egyenesen pokollá teszi. Így is tette velem. Semmilyen ok nélkül engem szemelt ki célpontjának. Amikor hangját meghallottam, egy ismerős érzés fogott el. Akkor még jöttem rá, így gúnyos megjegyzéseit elengedtem a fülem mellett, míg egy nap rá nem ébredtem az igazságra. A hang.. hisz Ő az! Aki miatt idekerültem, aki miatt őrültnek gondolnak. Aki a nap minden egyes percében nem hagy nyugton. Ő a hang birtoklója a fejemben.. És nem csak az elmémben tesz engem tönkre lelkileg, hanem már szemtől szembe..

Brian egy pénzes kölyök, aki a múltban minden szabadidejét drogárusításával töltötte. Minden éjjel bulizott, fűzte a lányok agyát. Amúgy egy igazi s*ggfej, és tényleg nagyon megszeretné keseríteni Mich életét. Csak a lány tudná, hogy mi váltotta ki mindezt..

//Örülnék, ha ki tudnám játszani a további történetüket, szóval olyan regisztráljon, aki tényleg komolyan gondolja. Nagy szükségem lenne rá.//


A hozzászólást Michelle S. Chevalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 22, 2012 10:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 4:04 am



.. avagy szükségem van rád

Kellene egy őrült testvér, vagy esetleg egy rivális? Add fel itt a hirdetésedet, hátha valaki megalakítja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





•• Wanted      Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Wanted    •• Wanted      I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
•• Wanted
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Briarcliff Manor :: Lementve, elmentve :: Lementve, elmentve :: Karakterözön-
Ugrás: