Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az intézmény kapuit, onnan már nincs visszaút..
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Chat

 

 Phoebe Lovegood

Go down 
SzerzőÜzenet
Phoebe Lovegood

Phoebe Lovegood


ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 1
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Sep. 02.

Phoebe Lovegood Empty
TémanyitásTárgy: Phoebe Lovegood   Phoebe Lovegood I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:11 am



First Middle Last

Ha majd sírom mellett állsz, s engem többet nem látsz, vésd a homokba csendesen, valaha Őt szerettem!






Basics

۞ NÉV : Phoebe Lovegood
۞ BECENÉV : Phoebe
۞ SZÜLETÉSI IDŐ : 1993. augusztus 19.
۞ SZÜLETÉSI HELY : Manchester, Anglia
۞ KOR : 19 év
۞ CSOPORT : anorexek
۞ PLAY BY : Jade Thirlwall
۞ KÜLSŐ : Padlizsán színű hajam, sötét barna szemeim általában elvonják a figyelmet szinte már csontvázszerű testemről. Azonban mivel alacsony vagyok ez nem mindig sikerül. Hullámos hajam általában leengedve hordom, hogy takarja apró mellemet. Mindig egy- két számmal nagyobb ruhát veszek fel, hogy azok is takarjanak. Merev tekintetem sok mindenkit megijeszt, de akik ismernek ezzel már nem is foglalkoznak. A szemem állandóan karikás, de egy kis smink segítségével mára már megtanultam eltüntetni. Fehérneműben vagy akár bikiniben az összes bordám látszik, ami nem túl vonzó, de már az évek során megszoktam, hogy nem lehetek az anorexiásan, de mégsem szeretnék változtatni semmin, úgy vagyok tökéletes, amilyen most vagyok bárki mond bármit.



Perosnality


Rossz szokás ugyan, de ha bepörgök csak nekem lehet igazam senki másnak, de ennek ellenére nagyon kedves tudok lenni. Nem vagyok hajlandó semmi féle gyógyszert bevenni vagy olyan dolgot megenni, ami nem fogamra való vagy épp nem akkor adnák, amikor a megszokott étkezésem folyik, de minimálisnál nagyobb adagnál is kiborulok és olyankor jobb ha senki sincs a közelembe. Ezeken az embereken szeretek bosszút állni, legtöbbször hátulról támadom le őket, mint egy rémes elmebeteg és volt, aki azt mondta az is vagyok. Az ilyen emberekkel nem értek egyet. Hogy miért is? Mert tök normális vagyok mindenkivel, aki velem is az.
Nagyon makacs tudok lenni, mások szerint rossz szokás szerintem viszont jó. Ezáltal szabadnak érzem magam azt teszek amit csak akarok. Ha az emberek kötöszködnek megmakacsolom magam és nyert ügyem van. Egyszer emiatt betörtem egy ablakot, de hát kit érdekel nem a saját szobámé volt.
A kedvességemről még annyit, hogy nem ítélkezem előre, ezért a legbunkóbb emberekkel is képes vagyok kedvesen viselkedni, míg meg nem ismerem őket, utána viszont én vagyok a bunkó, de azt senki se akarja megtudni, hogy olyankor igazából miket teszek.



My Story


10 éves koromban mindenki csúfolt, mert gurultam az iskolában. A becenevem hörcsög lett és mai napig úgy szólítanak. Kemény fogyókúrába kezdtem, amit mai napig folytatok pedig már nincs mit leadni rólam, a többi ember szerint, azonban mikor a tükörbe nézek egy kövér almát látok, akiről van mit leadni. A barátaim és a szüleim évek óta undorodva néznek rám ha ruha van rajtam akkor is, így évek óta nem merészkedtem strandra még csak a közelébe sem. Nem szoktam ruhát vásárolni menni másokkal kizárólag egyedül, de csak olyan helyekre, ahova kevés ember jár, hogy ne nézzenek rám botránkozva. Még mindig a 10- 11 éveseknek tervezett ruhákat hordok, mert az a méretem.Egyszerűen félek az emberek között.
Minden nap járok futni kétszer harminc percet, de már attól kitudok borulni ha két perccel később indulok el, mint ahogyan megszoktam, de olyankor senkinek sem ajánlom, hogy a közelembe jöjjön, mert hamar ki lehet húzni nálam a gyufát. A családom mindezt megelégelte és szépen lassan beadagolták nekem, hogy idehoznak még most sem repdesek az örömtől, mert úgy érzem, hogy jót úgysem tudnak tenni, mert minden úgy tökéletes ahogy van. Ennek már két hónapja. Az intézet falai között poshadok és úgy érzem már nem bírom sokáig, mumifikálódni fogok mindenféle segítség nélkül ha nem visznek ki innen. Azt mondják anorexiás vagyok, de nem tudom elhinni nekik. Egy zsírpárnákban gazdag lányt látok a tükörben.
Vissza az elejére Go down
 
Phoebe Lovegood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» •• Phoebe Tonkin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Briarcliff Manor :: Lementve, elmentve :: Lementve, elmentve :: Fél/Kész karakterlapok-
Ugrás: