Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az intézmény kapuit, onnan már nincs visszaút..
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Chat

 

 •• Inaktivitás bejelentése

Go down 
+11
Holland White
David Sanders
Lola M. Hudson
Avery McAllister
Sabrina L. Hawkins
Lionel Woolrich
Cedric Howell
Alison Ross
Dr. Floyd Schneider
Aria Moonlight
Michelle S. Chevalier
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sabrina L. Hawkins
.:psychos:.
.:psychos:.
Sabrina L. Hawkins


ϟ ZENE : HEAVY IN YOUR ARMS
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 60
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 5:41 am

Ermm, ismét írok ..., mivel ideiglenesen szeretném befagyasztani magam, főként időhiány miatt. Mit is jelent ez? Nos, amíg nem lesz több időm, nem fogok újabb játékot bevállalni, viszont a jelenleg függőben lévő játékomat természetesen befejezem, pontosabban, amint tudok, írok választ, Briennának.
Ennyi lenne, eléggé sajnálom, de most így alakult : /.
Sabrie voltam bounce
Vissza az elejére Go down
Anthony Mason
.:psychos:.
.:psychos:.
Anthony Mason


ϟ ZENE : I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me)
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 196
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 12.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:32 am

Sziasztok!

Nem, nem tűnök el, de nem is leszek aktív. Az indokot lehet tudni, nem részletezem. A megkezdett játékokat folytatom, a többiből egy ideig nem kérek. Most rettentően szarul estek dolgok, szóval félig-meddig letészem a lantot, puszi nektek.
Vissza az elejére Go down
Caleb A. Bristol
.:insanes:.
.:insanes:.
Caleb A. Bristol


ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 73
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 20.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:25 am

Sziasztok!

Nos az a helyzet, hogy a Celeb Kábelnek is beindult az egyetem (nem is egy rögtön kettő xD) és e mellé munka is akad (itt sem egy hanem kettő xD xD), szóval a napjaim eléggé telítettek. Amíg nem alkotok valami napirendszerűt amibe az oldal meg egyáltalán az, hogy gép elé kerüljek beférjen iszonyatosan ritkán leszek. Reagot meg egyáltalán nincs időm írni. Sajnálom, ez egy átmenti állapot, de hogy mikor leszek aktív újra az még elég a jövő homályába burkolózik (de költő vagyok ma Razz).

Caleb voltam.

(jah igen és ugyan ez vonatkozik Claire Bellefleure-ra is...)
Vissza az elejére Go down
Lysander Collins
.:schizo:.
.:schizo:.
Lysander Collins


ϟ ZENE : Florence + The Machine - Never Let Me Go
ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 93
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 27.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 8:50 pm

Reméltem, hogy ide sosem fogok írni de úgy látszik muszáj lesz. Mondjuk nekem semmi bajom sincs a sulival, mindig megtudom oldani, hogy fent legyek, de most net gond szólt közbe. Így szeptember 30-ig nem biztos, hogy fel fogok tudni nézni az oldalra. De amint esélyem lesz rá megteszem.

Addig is sziasztok és legyetek - talán - jók xD!
Vissza az elejére Go down
Sabrianne C. Hawkins
.:schizo:.
.:schizo:.
Sabrianne C. Hawkins


ϟ ZENE : ♦️ cherry bomb
ϟ ÉLETKOR : 26
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 11
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 21.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 6:53 am

Drágáim,
az elkövetkező hetekben (elnyúlhat egy hónapra is) nem tudok túl aktív lenni. Már egy ideje ez van, és ennél csak rosszabb lesz. Felnézegetek, ha lesz időm, türelmem, netem hozzá, és lesz kivel, talán chatelek is, reagok terén azonban semmit nem ígérhetek előre. Teljesen tele van a fejem az előttem álló nagy dolgokkal, írni pedig így elég nehéz. Remélem, amikor már elrendeződött minden, és sikerül felvennem az új életem ritmusát, már többet és aktívabban tudok lenni... (:


Külön elnézést Davidtől, igyekszem mielőbb írni. :$
Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 6:44 am

Úgy röstellem, hogy nekem is ide kell írnom...
Én is a suli miatt leszek nagyon inaktív. Hétköznap szerintem este már nem lesz erőm hozzászólásokat gyártani, ha pedig mégis, akkor szerencsétek van. ;P Hétvégente megpróbálom majd megírni őket, ha nem sikerül, akkor azt is nagyon sajnálom.
Legyetek jók, és fiúk a számháborúban.. Lesznek még újabb mérkőzések.. Cool
Vissza az elejére Go down
Holland White
.:insanes:.
.:insanes:.
Holland White


ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 28
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 18.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 4:07 am

Itt a suli és hát az oldalam is készülőben úgyhogy ezen a héten elszórva leszek, de reagolni sajnos nem tudok. Sietek vissza és hétvégén már mindenki megkapja a reagomat. Very Happy Jó sulit... bár sosem az. Very Happy
Vissza az elejére Go down
David Sanders
.:insanes:.
.:insanes:.
David Sanders


ϟ ZENE : this.
and this.
ϟ ÉLETKOR : 28
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 8
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 28.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 2:39 am

Hát, az tény, hogy eddig sem jeleskedtem aktivitásban, de holnaptól megint iskola, ráadásul nekem ez végzős évem... Szóval kicsit bele kell húznom, nem vagyok kitűnő tanuló... Úghogy mostantól hét közben ne várjatok tőlem reagokat. Hétvégén igyekszem majd pótolni mindent, de így sem ígérek nagyon sokat. Még egyszer bocs mindenkitől, akinek reagokkal tartozok (vagy fogok tartozni), és ennyi voltam. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Sabrina L. Hawkins
.:psychos:.
.:psychos:.
Sabrina L. Hawkins


ϟ ZENE : HEAVY IN YOUR ARMS
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 60
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 5:20 am

Nos, eddig sem voltam a legaktívabb, de ezentúl még lassabban fognak menni a dolgok, tekintettel az elkövetkezendő zsúfolt napjaimra, de a reagokkal nem lesz probléma, azokat időben törlesztem. Ennyi. Sabrie voltam : DDD.
Vissza az elejére Go down
Lola M. Hudson
.:insanes:.
.:insanes:.
Lola M. Hudson


ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 2
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Aug. 22.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 1:22 pm

sziasztok. tudom, eddig sem aktívkodtam túlságosan, de holnaptól, vagyis mától nem leszek egészen vasárnapig, mert megyek osztálytáborba nyarat búcsúztatni. Razz
amint visszatérek ígérem aktivizálom magam. (:
Vissza az elejére Go down
Avery McAllister
.:schizo:.
.:schizo:.
Avery McAllister


ϟ ÉLETKOR : 28
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 12
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 21.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 1:00 am

Inkább előre megírom, nehogy aztán elfelejtsem, és mindenki rám várjon. Tehát... az a nagy helyzet, hogy péntektől, azaz 17-től előre láthatóan hétfőig, azaz 20-ig ha fent is leszek, akkor se tudok igazán reagot produkálni. Hétfőn van rá egy szikrányi esély, de ez egyelőre nagy kérdőjel. Ma próbálok mindenhova pótolni, azért lehet, hogy fel-felnézek, de még meglátjuk, hogy mi lesz. (:
Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:27 am

Na szóval.. Augusztus 17-től egészen 21-ig nem leszek elérhető. Utána kedden, szerdán, csütörtökön leszek, de aztán ismét 24-től 26-ig nem leszek. Legközelebb az oldalon 27-én vagyok várható, meg még abban a pár napban.
Legyetek jók! ^^
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 9:32 pm

No, másodszor is itt vagyok. Neutral Most viszont az oka a hiányzásomnak a nyaralásom, ugyanis egészen augusztus 8.-tól, 13.-ig semmilyen formában nem leszek megtalálható.
Addig is legyetek rosszak, és vigyázzatok magatokra. Wink
Így utólag is kívánok mindenkinek kellemes nyarat.
Vissza az elejére Go down
Sabrina L. Hawkins
.:psychos:.
.:psychos:.
Sabrina L. Hawkins


ϟ ZENE : HEAVY IN YOUR ARMS
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 60
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 9:16 am

Nos, harmadik regisztráló létemre még sem vagyok elég aktív, de ez főként személyes problémáknak tudható be, emellett, eléggé el voltam havazva az utóbbi időben, de igyekeztem mind a játékaim, mind a karaktereim számát minimalizálni, hogy több idő jusson az érdekesebbekre, mint például Sabrina.
Kezdődik a fesztiválszezon, s napközben inkább pihenek, vagy strandolok, tehát előreláthatóan mától, jövő hétvégéig nem leszek valami aktív, de megpróbálom törleszteni a tartozásaimat.
Legyetek jók, és kattogjatok a F.R.P.G. Sites ikonjára! (;
Vissza az elejére Go down
Lionel Woolrich
.:addicts:.
.:addicts:.
Lionel Woolrich


ϟ ÉLETKOR : 28
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 14
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 10.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:06 pm

Sok-sok kis nem várt apróság miatt július 29-ig nem leszek aktív, useresen esélyesen fel-fellesek, de reag szempontokat tekintve nem biztos, hogy tudok alkotni (azért próbálkozom. >.<)
Vissza az elejére Go down
Cedric Howell
.:doctors:.
.:doctors:.
Cedric Howell


ϟ ÉLETKOR : 43
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 11
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 16.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 1:52 pm

Hali!

Mivel technikailag már ma van, Mától kezdve 29-ig nem leszek túlzottam aktív, annyira nem túlzottan, hogy semennyire.
De aztán újult erővel visszatérek, és majd rágom a küszöböt még több játékpartnerért. ^^

Addig is mindenkinek jó játékot ésatöbbit.

Cedric
Vissza az elejére Go down
Aria Moonlight
.:nurses:.
.:nurses:.
Aria Moonlight


ϟ ZENE : ~ Kerrie Roberts - Rescue me ~
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 62
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 27.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 12:06 am

Halihó! Razz

Ma este és holnap délelőtt sajnos abszolút nem leszek elérhető az oldalon! Illetve előreláthatólag július 24-én és 25-én sem igazán. Felnézni mindenképp felfogok, de reagra ne számítsatok tőlem! ^.^

Ennyi lenne így a közeljövőre vonatkozóan a hiányzásom!

Üdv,

Aria Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:34 pm

2012. 07. 21. - 2012. 08. 04.

Szombattól számítva két hétig nyaralás okán majd sajnos mind Nikki-t, mind Valerie-t mellőznötök kell.
Amint visszaérkeztem, igyekszem minél hamarabb visszazökkenni a játékba. ^^
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:58 am

Na, úgy látszik állandó hozzászólója leszek ennek a topicnak legnagyobb bánatomra. Sajnos megint nem leszek egészen vasárnapig, mert a család kitalált egy random nyaralás félét. szóval addig nélkülöznötök kell. még egyszer bocsi nektek, és remélem nem kell majd ezután gyakrabban ide írnom...:/
Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 8:52 am

2012.07.21 . 2012.07.29
Drágáim,
itt az ideje, hogy én is nyaralásra vonuljak. 1 hétig sajnos mellőznötök kell, mert az olasz tengerparton fogok sütkérezni. Na, de reagot senki se várjon tőlem, esténként feltudok nézni pár percre. Ha már a chat-en nem lesztek, akkor kischatbe üzenek Nektek.
Legyetek jók, hiányozni fogtok, de pár nap még hátra van. Aria-nak pedig kitartást! (;
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 9:28 pm

Szégyen- gyalázat, hogy amint el lettem fogadva azzonnal ide írok. Azonban a hatalmas hőség miatt a barátaimmal leruccanunk egyet a Velncei tóra. Előre láthatólag másfél hétig nem tudok jönni. Ha pedig változás alakul ki, akkor mindenképp szólok. Addig, szép napot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 7:00 am

Bocsánat, hogy nem jeleztem előbb, nem igazán volt időm, úgy tűnik még egy hétig nem leszek. Megértéseteket köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 6:36 am

Na, úgy látszik én is megérkeztem ide. Amúgy üdv! Very Happy
Szóval mától egészen hónap végéig ritkábban leszek, illetve főként a hétvégéken tudok reagolni, tekintettel a nyári melómra. De itt leszek és figyelek. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 6:51 pm

Mától egészen júli 16-ig nem nagyon leszek elérhető, legfeljebb csak párszor tudok felnézni. Addig meg jó szórakozást nélkülem is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aria Moonlight
.:nurses:.
.:nurses:.
Aria Moonlight


ϟ ZENE : ~ Kerrie Roberts - Rescue me ~
ϟ ÉLETKOR : 31
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 62
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 27.

•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 9:18 pm

Sziasztok!

Vasárnaptól keddig( vagy szerdáig....még nem tudjuk biztosan) sajnos nem leszek elérhető az oldalon, mivel nyaralni megyünk a családommal. Reagot valószínűleg majd csak szerdán fogok tudni írni. Köszi a megértést!

Aria
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





•• Inaktivitás bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Inaktivitás bejelentése   •• Inaktivitás bejelentése I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
•• Inaktivitás bejelentése
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Briarcliff Manor :: Lementve, elmentve :: Lementve, elmentve :: Információk-
Ugrás: