Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Üdvözöllek a Dark Haven High-ban!
Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az iskola kapuit, onnan már nincs visszaút.

Teljes névvel regisztrálj!
Briarcliff Manor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz a belépéshez? Ne felejtsd el, ha egyszer átléped az intézmény kapuit, onnan már nincs visszaút..
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Chat

 

 •• Történetünk

Go down 
+3
Dr. Floyd Schneider
Brienna L. Hawkins
Michelle S. Chevalier
7 posters
SzerzőÜzenet
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 4:54 am

Marion, a kopott marionett bábu, magányosan üldögélt a polcon, reménykedve, hogy talán még egyszer valaki kezébe fogja, s kifésüli egykoron szép hosszú egyenes vörös színű haját. Ám nyílt az ajtó, és régi ősellensége a kézbábok bandájából, Teddy Maci, lépett be a szobába egy hatalmas ollóval a kezében.Marion elképzelni sem tudta, mit akar tenni a fegyverrel Teddy Maci, ezért puszta önvédelemből előrántotta hatalmas kötőtűt, amit a háta mögött rejtegetett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 9:29 pm

Marion, a kopott marionett bábu, magányosan üldögélt a polcon, reménykedve, hogy talán még egyszer valaki kezébe fogja, s kifésüli egykoron szép hosszú egyenes vörös színű haját. Ám nyílt az ajtó, és régi ősellensége a kézbábok bandájából, Teddy Maci, lépett be a szobába egy hatalmas ollóval a kezében.
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 10:39 am

Marion, a kopott marionett bábu, magányosan üldögélt a polcon, reménykedve, hogy talán még egyszer valaki kezébe fogja, s kifésüli egykoron szép hosszú egyenes vörös színű haját.

× tündéri befejezés Very Happy Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:49 am

Kezében a vonalzót ütögetve járkált körbe-körbe az irodában, s várta az egyik diákot, hogy belépjen. De nem jött senki, és a falon függő hatalmas kakukkos óra lassan elütötte a hat órát is. Mikor egyszeriben az ajtó kitárult és egy csapat vérszomjas kisgyerek állt ott, harcra készen. Ő megijedve becsapta az ajtót, és elhalóan hangon kegyelemért könyörgött.

{ jó lett ez Very Happy }
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 5:21 am

Kezében a vonalzót ütögetve járkált körbe-körbe az irodában, s várta az egyik diákot, hogy belépjen. De nem jött senki, és a falon függő hatalmas kakukkos óra lassan elütötte a hat órát is. Mikor egyszeriben az ajtó kitárult és egy csapat vérszomjas kisgyerek állt ott, harcra készen.

× Ez jutott eszembe először. xD Neutral
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 10:15 pm

Kezében a vonalzót ütögetve járkált körbe-körbe az irodában, s várta az egyik diákot, hogy belépjen. De nem jött senki, és a falon függő hatalmas kakukkos óra lassan elütötte a hat órát is.
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 10:03 pm

Kezében a vonalzót ütögetve járkált körbe-körbe az irodában, s várta az egyik diákot, hogy belépjen.


× Jó lett az. Very Happy Wink
Vissza az elejére Go down
Avery McAllister
.:schizo:.
.:schizo:.
Avery McAllister


ϟ ÉLETKOR : 28
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 12
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 21.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 3:05 am

Egy patkány a folyosón fürgén szaladt át, mikor meghallotta valakinek a hangos lépteit, aki vészjóslóan közeledett felé. Pötyi, a patkány, reszketve húzódott be a lyukába, és reménykedve dugta ki aprócska orrát. A folyosó végén egy ördögien kacarászó, színes ruhába bújt bohóc röhögcsélt, aki vérszomjasan indult el arra, amerre kedvenc Pötyi patkányunk lehet. A bohóc leült Pötyi patkány odújának a bejáratához és a kubai szivarjának füstjét a lyukba fújta. Majd mikor sikeresen kifüstölte Pötyit, a farkánál fogva a zsebébe tuszkolta a ficánkoló állatot, hogy magával vigye a rejtélyes ismeretlenbe... Vége... vagy mégse?

{elnézést a... nem túl kreatív zárásért. xD}
Vissza az elejére Go down
Caleb A. Bristol
.:insanes:.
.:insanes:.
Caleb A. Bristol


ϟ ÉLETKOR : 29
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 73
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 20.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 10:41 am

Egy patkány a folyosón fürgén szaladt át, mikor meghallotta valakinek a hangos lépteit, aki vészjóslóan közeledett felé. Pötyi, a patkány, reszketve húzódott be a lyukába, és reménykedve dugta ki aprócska orrát. A folyosó végén egy ördögien kacarászó, színes ruhába bújt bohóc röhögcsélt, aki vérszomjasan indult el arra, amerre kedvenc Pötyi patkányunk lehet. A bohóc leült Pötyi patkány odújának a bejáratához és a kubai szivarjának füstjét a lyukba fújta.

|| Ezer bocsánat, ennyi hsz után és ilyen későn nagyon zsibbadt vagyok. xD ||
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:30 am

Egy patkány a folyosón fürgén szaladt át, mikor meghallotta valakinek a hangos lépteit, aki vészjóslóan közeledett felé. Pötyi, a patkány, reszketve húzódott be a lyukába, és reménykedve dugta ki aprócska orrát. A folyosó végén egy ördögien kacarászó, színes ruhába bújt bohóc röhögcsélt, aki vérszomjasan indult el arra, amerre kedvenc Pötyi patkányunk lehet.
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 4:41 am

Egy patkány a folyosón fürgén szaladt át, mikor meghallotta valakinek a hangos lépteit, aki vészjóslóan közeledett felé. Pötyi, a patkány, reszketve húzódott be a lyukába, és reménykedve dugta ki aprócska orrát.
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:23 am

xD a legjobb befejezés

Egy patkány a folyosón fürgén szaladt át, mikor meghallotta valakinek a hangos lépteit, aki vészjóslóan közeledett felé.
Vissza az elejére Go down
Malagoth Ordworgh
.:schizo:.
.:schizo:.
Malagoth Ordworgh


ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 23
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 08.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:22 am

Hajnali 3:25-kor kimentem az udvarra, mert felriadtam valamire. Ami nem volt más, mint lépések hangja az ajtóm előtt. Ezt követve pedig a léptek elnémultak, az ajtó pedig lassan kinyílt. Összeszorított szemekkel vártam, hogy történjen valami. De nem történt semmi, így mivel paranoiám csúcspontjára értem, az első dolgom az lesz, hogy levetem magam az erkélyről... [ The Happy End ] xD
Vissza az elejére Go down
Alison Ross
.:addicts:.
.:addicts:.
Alison Ross


ϟ ZENE : Musica
ϟ ÉLETKOR : 32
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 248
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jul. 06.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 9:28 am

Hajnali 3:25-kor kimentem az udvarra, mert felriadtam valamire. Ami nem volt más, mint lépések hangja az ajtóm előtt. Ezt követve pedig a léptek elnémultak, az ajtó pedig lassan kinyílt. Összeszorított szemekkel vártam, hogy történjen valami.
Vissza az elejére Go down
Dr. Floyd Schneider
.:doctors:.
.:doctors:.
Dr. Floyd Schneider


ϟ ZENE : A király
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 404
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 28.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 8:58 am

Hajnali 3:25-kor kimentem az udvarra, mert felriadtam valamire. Ami nem volt más, mint lépések hangja az ajtóm előtt. Ezt követve pedig a léptek elnémultak, az ajtó pedig lassan kinyílt.
Vissza az elejére Go down
Brienna L. Hawkins
.:schizo:.
.:schizo:.
Brienna L. Hawkins


ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 10
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 26.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 10:44 am

Hajnali 3:25-kor kimentem az udvarra, mert felriadtam valamire. Ami nem volt más, mint lépések hangja az ajtóm előtt.
Vissza az elejére Go down
Michelle S. Chevalier
.:admin:.
.:admin:.
Michelle S. Chevalier


ϟ ZENE : I wanna f*ck you like an animal.
ϟ ÉLETKOR : 30
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK : 233
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Jun. 25.

•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 11:15 pm

Alkossunk egy történetet! Legfeljebb 4-5 mondat (min. 3) lehet egy-egy történetben. A lényeg, hogy mindenki leír egy-egy mondatot, és az utolsó bezárja. Majd az utána lévő egy újat kezd.
Például ~
Sophie: Az este folyamán Douglas kiment az erdőbe.
Jess: Ahol találkozott egy medvével.
Courtney: De gyorsan elfutott, csak sajnos peche volt.
Jason: Mivel beleesett a tóba. {Vége!} És akkor leírja a történetet, kiemelve.

És akkor valaki így jelzi, hogy vége lett ez egy 4 mondatos történet volt.

Akkor kezdem is..

Hajnali 3:25-kor kimentem az udvarra, mert felriadtam valamire..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





•• Történetünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• Történetünk   •• Történetünk I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
•• Történetünk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Briarcliff Manor :: Lementve, elmentve :: Lementve, elmentve :: Játékterem-
Ugrás: